Aicina uz izzinošu pastaigu un brīvdabas kino seansu Misiņkalnā
Otrdiena, 10 septembris 2019 09:48

pastaiga pa Misiņkalnu

14. septembrī plkst. 17:00 no laukuma pie Aizputes novada Tūrisma informācijas un Mūžizglītības centra, Atmodas ielā 16, aicina pievienoties kopīgā ekskursijā - pastaigā pa Misiņkalna izveidotajām takām kopā ar vietējās vēstures zinātāju un mūziķi Geņus Vaidakovu. Pasākuma organizatori aicina: "Kopīgi atcerēsimies arī laikus, kad Misiņkalnā aktīvi notika zaļumballes un pasākumi, tādēļ aicinām pastaigas apmeklētājus ņemt līdzi arī fotogrāfijas un dalīties ar saviem stāstiem par laikiem, kas saistāmi ar Misiņkalnā notikušiem pasākumiem."

Pēc pastaigas visi ir aicināti uz brīvdabas kino seansu Aizputes Misiņkalna estrādes laukumā plkst. 20:00, kur būs iespēja noskatīties filmu "Kriminālās ekselences fonds" zem klajām debesīm gan atrodoties savā personīgajā auto, gan sēžot uz saviem līdzpaņemtiem plediem vai krēsliem estrādes teritorijā.

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads