Aicina pieteikt balvai par invalīdu atbalstu
Trešdiena, 04 septembris 2019 09:31

gada balva invalid

Tiesībsargs, sadarbībā ar Invalīdu un viņu draugu apvienību "Apeirons" un Latvijas Nacionālo bibliotēku jau 5.gadu aicina konkursam "Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam" pieteikt cilvēkus, nevalstiskās organizācijas, kas aizstāv cilvēku ar īpašām vajadzībām tiesības un veicina viņu iekļaušanu sabiedrībā.

Nominantus var pieteikt ikviens iedzīvotājs, institūcija, pašvaldība, uzņēmums vai organizācija līdz 7.oktobrim nosūtot pieteikumus uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Aicinām Jūs būt aktīviem un pieteikt Gada balvai savas pašvaldības teritorijā aktīvi palīdzošus cilvēkus un organizācijas, kas atbalsta personas ar invaliditāti. Pielikumā ir preses relīze un, lūk, saite uz konkursa nolikumu un pieteikuma veidlapām: VEIDLAPAS

Būsim pateicīgi, ja informāciju ar aicinājumu pieteikt nominantus Gada balvai izvietosiet savu iestāžu mājaslapās, sociālo mediju kontos, plakātus izvietosiet klientu apkalpošanas centros un vietējā medijā (pielikumā plakāts un baneris).

Informācija par  iepriekšējo gadu apbalvojumu saņēmējiem:

2018.gada balvas saņēmēji: https://ej.uz/_GadaBalva2018

2017.gada balvas saņēmēji: https://ej.uz/_GadaBalva2017

Šogad Gada balvas pasniegšanas ceremonija būs 3.decembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads