Aicina reģistrēties darba devējus vieglākai darbinieku atrašanai
Otrdiena, 03 septembris 2019 12:03

darba devej

26.septembrī Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkls (EURES) rīkos Eiropas tiešsaistes darba dienu „Darbs un karjera Latvijā".

Aicinām darba devējus reģistrēties Eiropas darba dienu platformā www.europeanjobdays.eu un pieteikties pasākumam „Darbs un karjera Latvijā" (https://www.europeanjobdays.eu/…/events/job-and-career-latv…), lai atrastu piemērotus darbiniekus, publicētu vakances un ievietotu prezentācijas sava uzņēmuma starptautiskās atpazīstamības veicināšanai. Darba meklētajiem pēc reģistrācijas platformā, jāpiesakās vēlamajai vakancei un jāsaskaņo darba intervijas laiku ar darba devēju, kas norisināsies 26. septembrī no plkst. 10:00 līdz plkst.16:00.

Dalība tiešsaistes pasākumā darba devējiem un darba meklētājiem ir bezmaksas un būs pieejama no jebkura datora vai viedierīces ar interneta pieslēgumu.

Šobrīd Eiropas darba dienu platformā jau ir reģistrējušies vairāk kā 30 darba devēju, kuri piedāvā 778 brīvas darba vietas ar atalgojums virs EUR 1000 un savus profilus ir izveidojuši 263 darba meklētāji.

Pasākumā dienā bezmaksas konsultācijas par uzņēmējdarbības dibināšanas iespējām, nodokļiem, sociālajām garantijām, darba līgumu veidiem, darba un dzīves apstākļiem Latvijā sniegts Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras, Valsts ieņēmumu dienesta, Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, Latgales plānošanas reģiona, Nodarbinātības valsts aģentūras un Valsts darba inspekcijas pārstāvji.

Tiešsaistes darba diena „Darbs un karjera Latvijā" ir lieliska iespēja atrast piemērotu darba devēju vai darbinieku, kā arī saņemt aktuālo informāciju par darba un dzīves apstākļiem Latvijā – atrodoties birojā vai mājās, tādejādi netērējot laika un finanšu resursus.

Tiešsaistes darba diena „Darbs un karjera Latvijā" tiek rīkota sadarbībā ar Latvijas Republikas Ārlietu ministriju, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldi, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūru, Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministriju, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru, Valsts darba inspekciju, Valsts ieņēmumu dienestu, "Tele2" sociālo kustību "Latvija strādā" un projektu Your Move.

 

Aktualitātes par pasākumu NVA un EURES mājas lapās un sociālajos tīklos:

http://www.nva.gov.lv/index.php?cid=446&mid=662&new_lang=lv

https://www.facebook.com/eureslatvia

https://www.facebook.com/Nodarbinatiba/

Pasākums norise Eiropas tiešsaistes darba dienu platformā:

https://www.europeanjobdays.eu/…/events/job-and-career-latv…

Jautājumu gadījumā sazinieties ar Eiropas darba dienas koordinatoriem Latvijā:

Ilze Luīze Mihailova (e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , tālr. 67870976).

Andris Segliņš (e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , tālr. 63429422).

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads