Vēsturiskās vērtības sargās jauns jumts
Pirmdiena, 15 jūlijs 2019 14:47

Aizpute4 Vivanta Volkova 11Foto: Vivanta Volkova

Ziņu portālā "la.lv" publicēts raksts par Aizputes Sv.Jāņa evaņģēliski luteriskās baznīcas remontdarbiem.  "Aizputes autonomās evaņģēliski luteriskā draudzes baznīcā šobrīd notiek vērienīgi remontdarbi – jumtam tiek likti jauni dakstiņi, kā tas vēsturiski bijis senāk – pirms padomjlaiku šīfera perioda. Taču pirms jauna seguma uzklāšanas tika pieņemts lēmums, ka nav saimnieciski jaunos dakstiņus likt uz jumta konstrukcijām, kas daudzviet sapuvušas un bojātas. Tāpēc sijas vajadzīgajās vietās ir protezētas, nomainītas satrupējušās lielās ozolkoka mūrlatas. Apjomīgie rekonstrukcijas darbi notiek, pateicoties finansējuma piesaistei no baltvācu Apvienotajiem Kurzemes fondiem (Vereinigte Kurlandische Stiftungen), palīdzējusi Aizputes novada dome, kā arī Ņūbransvikas un Leikvudas draudzes ASV."

Visu rakstu var lasīt šeit: http://www.la.lv/vesturiskas-vertibas-sargas-jauns-jumts?fbclid=IwAR14Uwv5fRCYgDNn-Gt9odLifOuBnWBPGU05popbi_2l1viPb7tBIiUYUuI

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads