Aicina uz pasākumu fizisko aktivitāšu veicināšanai un visu vecuma grupu saliedēšanai
Pirmdiena, 10 jūnijs 2019 15:10

27. jūnijā Aizputē norisināsies pasākums visu vecuma grupu iedzīvotājiem fizisko aktivitāšu veicināšanai un paaudžu saliedētībai Eiropas Sociālā fonda projekta „Slimību profilakses un kontroles centra organizēti vietēja mēroga pasākumi sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei pašvaldībās" ietvaros.

Pasākumu ietvaros iedzīvotāji aicināti veidot komandas no trim dažādu paaudžu dalībniekiem. Pasākuma laikā veicot pārgājiena maršrutu sava novada teritorijā, dalībnieki iegūs zināšanas par veselīgu dzīvesveidu un iepazīs novada materiālo un nemateriālo kultūrmantojumu.

Pēc maršruta veikšanas dalībnieki kopā pagatavos un nobaudīs ēdienu.

Kopējais paredzamais pasākuma ilgums – 3.5 stundas, paredzamais maršruta garums– 4 km.

Vietu skaits ierobežots: 30.
Pieteikšanās pa tālr. 28390935 vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads