Aicinājums pieteikties uz semināru/darbnīcu!
Piektdiena, 07 jūnijs 2019 15:24

Aizputes novada Tūrisma informācijas centrs 20. jūnijā plkst. 10:00 aicina piedalīties Radošo Industriju Tūrisma misijas 2019 seminārā/darbnīcā, lai kopīgiem spēkiem varētu pilnveidot Aizputes pilsētas tūrisma piedāvājumu un izstrādāt konkrētu tūrisma plānu savai pilsētai, ņemot vērā tās specifiku, vajadzības un mērķus.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrai (LIAA), sadarbojoties ar Radošās darbības nedēļu "radi!2019" īstenoja jaunu reģionālo attīstības programmu – Radošās Tūrisma misijas. Konkursā tika aicinātas piedalīties Latvijas mazpilsētas no 5 Latvijas plānošanas reģioniem. Mums bija tas gods kļūt par uzvarētājpilsētu Kurzemes plānošanas reģionā.

Seminārs noritēs 20. jūnijā plkst. 10:00 Aizputes mākslas skolā, lai kopīgiem spēkiem meklētu labākos risinājumus tūrisma vides uzlabošanai un izstrādātu individuāli pielāgotus plānus tūrisma, pilsētas tēla atpazīstamības veicināšanai, kā arī kopējās dzīves kvalitātes uzlabošanai.

Darba dienas kārtībā sagaida radošo industriju profesionāļu prezentācijas, darbnīcas, kuru laikā tiks padziļināti analizēts Aizputes tūrisma piedāvājums, tā problēmas, kā arī tiks izveidoti ieteikumi Aizputes tēla, komunikācijas un tūrisma piedāvājuma uzlabošanai, kvalitātes celšanai un jaunradei.

Uz semināru/darbnīcu iespējams pieteikties šeit: https://forms.gle/cidai2gunqjtXuio8
Pieteikuma anketa būs aktīva līdz 10. jūnijam.

Lūdzam paziņot, ja uz semināru ierasties nav iespējams.

http://www.liaa.gov.lv/lv/aktualitates/izsludinats-konkurss-turisma-radoso-industriju-misijas-2019?fbclid=IwAR1oNOnxWhatn_WJB9KXqj_WLymRDgo4y6Y6mDxMiz-hWs5AtZ1Klyo42L0

 
Aizputes novada dome 2019 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads