Šonedēļ Aizputē norisināsies starptautiskais arhitektūras studentu plenērs ar tēmu "Aizputes koka arhitektūras mantojums"
Ceturtdiena, 09 maijs 2019 15:05

Aizputē no 09. līdz 12. maijam IDEJU mājā pulcēsies arhitektūras studenti no Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas “RISEBA” Arhitektūras programmas, Viļņas Mākslas Akadēmijas Klaipēdas Arhitektūras un dizaina fakultātes, Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultātes, kā arī ainavu arhitektūras studenti no Latvijas Lauksaimniecības universitātes.

Plenēra programmu, darbnīcas un vieslekcijas vadīs: arhitekte Malina Belfrāge (Malin Belfrage, White Architects, Zviedrija), Dr.arch. Jana Jākobsone (Kuldīgas pilsētas arhitekte), Dr.arch. Jānis Lejnieks (RISEBA), Mg.ing. Jānis Kreicburgs (Skonto būve, RISEBA), Mg.art., mākslinieks Martinas Lapas (VMA, Klaipēda), Dr.arch., prof. Aija Ziemeļniece (LLU), Mg.arch. Egons Bērziņš (RTU), Dr.arch.h.c. Jānis Dripe (RISEBA).

Ikviens novadnieks, pilsētnieks un interesents ir aicināts uz izstrādātajām koncepcijām un plenēra noslēgumu, kas norisināsies 12. maijā plkst. 11:00 klubā "Kurzeme", kad tiks prezentētas jaunās idejas un ieteikumi nākotnei.

 
Aizputes novada dome 2019 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads