Aicinām piedalīties ekskursijā un aplūkot "A/S Kurzemes atslēga - 1" ražošanas ēku
Trešdiena, 17 aprīlis 2019 08:18

26. aprīlī plkst. 13:00 aicinām Jūs piedalīties ekskursijā un aplūkot "A/S Kurzemes atslēga - 1" ražošanas ēku gida pavadībā.

Pieteikšanās pa tel.28617307 vai elektroniski aizpildot anketu https://forms.gle/3VCZ5TcfNPbU6SRg6. Ekskursijas dalības maksa 3 eiro gida pavadībā.

Sarkanā trīsstāvu ķieģeļu ēka ir tipisks 19. gs. beigu ražošanas ēkas paraugs ar bagātīgu galvenās fasādes arhitektonisko noformējumu un kā padomju laikā, tā arī mūsdienās ir vietējās nozīmes arhitektūras piemineklis. Fabrika tika dibināta 1890. gadā, lai izgatavotu aptieku kastītes, kulītes un etiķetes. Fabrikas ražojumus līdz Pirmajam pasaules karam izplatīja pa visu carisko Krieviju. Otrā pasaules kara gados rūpnīcā vācu armija laboja ieročus. Kopš 1960. gada šajās telpās darbojas A/S “Kurzemes atslēga – 1″, kas ražo būvkalumus, durvju slēdzenes un utml. Ievērības cienīgs ir “Kurzemes atslēgas” kluba telpu interjers, kurā saglabājies autentisks padomju laika stils.

*Pasākuma laikā iespējama Jūsu personas datu apstrāde reģistrēšanās nodrošināšanai, kā arī fotografēšana un filmēšana pasākuma publicitātes vajadzībām.

 
Aizputes novada dome 2019 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads