Praktiskas nodarbības par veselīgu, garšīgu, ekonomisku un radošu ēdienu pagatavošanu
Otrdiena, 26 marts 2019 17:15

Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) sadarbībā ar SIA OnPlate un Aizputes novada domi aicina uz nodarbību, kas sniedz iedzīvotājiem zināšanas un praktiskās iemaņas, kā efektīvi, radoši un garšīgi pagatavot dažādus veselīgus ēdienus no lētiem, veselīgiem un viegli pieejamiem produktiem.

Nodarbība sastāvēs no divām daļām – teorētiskās un praktiskās.

Teorētiskajā daļā tiks runāts par veselīga, daudzveidīga un sabalansēta uztura nozīmi vispārējās veselības kontekstā. Par nesabalansēta un vienveidīga uztura īstermiņa un ilgtermiņa ietekmi uz veselību. Pārtikas produktiem, kuru patēriņš ikdienā būtu jāierobežo. Uztura speciālists stāstīs par iespējām, kā dažādot ikdienas uzturu, par pamatu izmantojot Latvijā visbiežāk lietotos un plaši pieejamos pārtikas produktus. Apmeklētāji saņems ieteikumus pārtikas produktu pirkumu plānošanai.

Praktiskajā daļa (paredzētais laiks – 80 minūtes) būs gatavošanas meistarklase, kur nodarbības dalībnieki ar uztura speciālistu gatavo veselīgas un ekonomiskas maltītes, kā pamatsastāvdaļas lietojot mērķauditorijai pieejamus produktus, t.sk., pārtikas atbalsta pakās iekļautos pārtikas produktus.

Nodarbība notiks 09.04.2019, Aizputes novadpētniecības muzejā, Skolas ielā 1.
Norises laiks: 17:00–19:00, nodarbības ilgums: 120 minūtes.
Iepriekšēja pietikšanās pie Ivetas Kļevcovas 63459150.

Pasākumu kopums tiek finansēts Eiropas Sociālā fonda projekta “Slimību profilakses un kontroles centra organizēti vietēja mēroga pasākumi sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei pašvaldībās” (Identifikācijas Nr.9.2.4.2./16/I/106

 
Aizputes novada dome 2019 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads