Seminārs „Ķiploku audzēšana. Stādīšana, kopšana, pavairošana un novākšana”
Otrdiena, 26 marts 2019 16:55

Aicinām interesentus 10.maijā plkst.17.00 uz semināru „Ķiploku audzēšana. Stādīšana, kopšana, pavairošana un novākšana”

Ķiploki ir vieni no vissenākajiem dārzeņiem. Tie satur fitoncīdus un ēteriskās eļļas, kas piešķir ēdieniem savdabīgu garšu un aromātu. Turklāt ķiplokiem piemīt arī baktericīdas īpašības. Padomus, kā audzēt šo garšaugu un ārstniecības augu, sniegs Māris Narvils, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra vecākais speciālists dārzkopībā. Seminārs notiks Aizputes novada Tūrisma informācijas un Mūžizglītības centrā, Atmodas ielā 16. Lūgums pieteikties pie Birutas Konrādes pa tālr.26546632 vai e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Semināru organizē Aizputes novada domes Attīstības nodaļa

 
Aizputes novada dome 2019 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads