Aicina darbā Sabiedrisko attiecību speciālistu
Pirmdiena, 25 marts 2019 09:03

Aizputes novada dome aicina darbāSabiedrisko attiecību speciālistu/i uz NENOTEIKTU laiku ar darba vietu Aizputē

Darba pienākumi:

 • izstrādāt un īstenot sabiedrisko attiecību stratēģijas un pašvaldības komunikācijas plānu;
 • veidot, veicināt un uzturēt komunikāciju, sadarbību un atgriezenisko saiti starp pašvaldību, tās iestādēm un mērķauditorijām (pašvaldības ikmēneša informatīvā izdevuma "Aizputes avīze" satura sagatavošana un izdošana , informācijas uzturēšana un aktualizēšana novada mājas lapā un sociālajos tīklos, sižeti “Aizputes TV”);
 • uzturēt un attīstīt sadarbību ar pašvaldības ārējiem sadarbības partneriem;
 • dalība mārketinga projektu izstrādē - veidot informatīvos un prezentācijas materiālus, fotoreportāžas, reklāmas materiālus, vizuālo materiālu dizaina izstrāde par domes darbu;
 • piedalīties pašvaldības un tās pakļautībā esošo iestāžu organizētajos pasākumos, darba grupās, domes sēdēs (vajadzības gadījumā arī deputātu komiteju un komisiju sēdēs), prezentācijās un atspoguļot to masu medijos;
 • piedalīties ar pašvaldības darbību saistītu pasākumu organizēšanā un sekmēt sabiedrības iesaistīšanos un līdzdalību pašvaldības darbā (viedokļu aptaujas un pētījumi par pašvaldībai svarīgiem jautājumiem, iedzīvotāju sapulces u.c.);
 • izveidot vienotu novada vizuālo tēlu (prezentācijas un reklāmas materiāli, novada pasākumu, aktivitāšu fotoreportāžas).

Prasības pretendentiem/ēm:

 • augstākā izglītība sabiedrisko attiecību jomā, sociālo zinātņu, komunikāciju jomā vai citās jomās, kas nodrošina amata pienākuma izpildei nepieciešamās prasmes;
 • vēlama vismaz 2 gadu pieredze sabiedriskajās attiecībās (žurnālistikā);
 • izpratne par sabiedrisko attiecību būtību un lomu pašvaldības mērķu sasniegšanā;
 • zināšanas mārketingā, ekonomikā un lietvedības darbu organizēšanā;
 • izcilas komunikācijas un organizatora prasmes, būt precīzam darbu izpildē;
 • teicamas latviešu valodas zināšanas un labas svešvalodu (angļu, krievu) zināšanas;
 • vēlama pieredze foto/video materiālu sagatavošanā un apstrādē;
 • prasmes informācijas un komunikācijas tehnoloģiju pielietošanā, kā arī sociālo tīklu komunikācijā;
 • spēja strādāt ātri un operatīvi gan patstāvīgi, gan komandā, prasme racionāli organizēt savu darbu;
 • izpratne par datu aizsardzību;
 • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Amatam noteiktā mēnešalga no 750 EUR.

Motivētu pieteikumu, dzīves un iepriekšējās darba un profesionālās prakses pieredzes aprakstu (CV), izglītību apliecinošu dokumentu kopijas sūtīt vai iesniegt līdz 2019.gada 18. aprīlim plkst.16.00 uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , pa pastu vai nogādāt personīgi – Aizputes novada domes Klientu apkalpošanas centrā, Atmodas ielā 22, Aizputē, Aizputes novadā.

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads