NVA Vakanču gadatirgus
Pirmdiena, 04 marts 2019 15:34

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba devējus pieteikties dalībai NVA Vakanču gadatirgū, kas šī gada 22. un 23. martā norisināsies Liepājas Olimpiskajā centrā Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras(LTRK) organizētās izstādes „Uzņēmēju dienas Kurzemē 2019” ietvaros

NVA Vakanču gadatirgus Liepājā ir lieliska iespēja darba devējiem atrast nepieciešamos darbiniekus, klātienē un vienuviet informējot darba meklētājus par brīvajām darba vietām, darba nosacījumiem un izaugsmes iespējām savos uzņēmumos, kā arī veicot pirmās darba intervijas ar piemērotākajiem kandidātiem.Dalība NVA Vakanču gadatirgūir bez maksas! Dalībnieku vietu skaits ir ierobežots!

22.martā NVA Vakanču gadatirgus Liepājas Olimpiskajā centrā būs atvērts no plkst. 10.00 līdz 18.00, savukārt 23. martā – no 10.00 līdz 17.00.

Pieteikties dalībai NVA Vakanču gadatirgū darba devēji var aizpildot pieteikuma anketu: https://goo.gl/forms/OdlToMlvUjE4Iir33 .

Pielikumā stendu vizualizācija.

Papildu informācija sazinoties ar pasākuma koordinatoru NVA Liepājas filiālē Andri Segliņu (tālr.:26591666, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu )​.

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads