Aizputes novada dome izsludina Projektu konkursu Aizputes novada biedrībām un nodibinājumiem

Aizputes novada dome izsludina Projektu konkursu Aizputes novada biedrībām un nodibinājumiem, kura ietvaros var saņemt pašvaldības atbalstu dažādu aktivitāšu veikšanai.

Projekta mērķis: Sabiedriski nozīmīgs, oriģināls projekts Aizputes novadā. Veicinot iedzīvotāju informētību, izglītošanu un līdzdalību aktuālu novada problēmu risināšanā, sekmējot dzīves kvalitātes uzlabošanos.

Projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš: 2019.gada 4.marta līdz 2019.gada 5.aprīlim.

Lasīt tālāk ...
Kastinga aģentūra “LAIKA” uzsāk aktieru atlasi Daces Pūces mākslas filmai “Bedre”
Pirmdiena, 25 februāris 2019 09:37

Uz kastingu galvenajai lomai filmā "Bedre" aicinām zēnus, kas ir 9-11 gadus veci. Otrā plāna lomām uz kastingu aicinām 7-8 gadus vecas meitenes un 13- 14 gadus vecus zēnus. Svarīgi, lai pretendenti ir latviski runājoši. Šoreiz nav nozīmes parametriem - aktieri var būt gan tumšiem, gan gaišiem matiem, gan gara, gan īsa auguma. Iepriekšēja pieredze un sagatavošanās nav nepieciešama.

Kastings norisināsies ceturtdien, 28. februārī, plkst. 14:00-18:00 Kuldīgas Centra vidusskolas aktu zālē.

Iepriekš nav jāpiesakās, tikai jāierodas.

Gaidīsim visus pretendentus!

Marta Dzene un Dace Jokste

 

 
Aizputes novada dome 2019 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads