Aicina piedalīties “Zemes stunda”
Pirmdiena, 04 februāris 2019 09:14

Šī gada 30.martā visā pasaulē atzīmēs Zemes stundu. Laikā no 20:30-21:30 ikviens iedzīvotājs, uzņēmums, pašvaldība vai organizācija – ikviens ir aicināts simboliski izslēgt apgaismojumu uz vienu stundu, lai parādītu savu apņemšanos videi draudzīgākai rīcībai ikdienā.

Pērn Zemes stunda tika atzīmēta kopumā 188 valstīs. Savukārt Latvijā Zemes stunda tika atzīmēta 60 pašvaldībās, pulcējoties pasākumos pie ugunskuriem, organizējot vides izglītības darbnīcas, akustiskās, mūzikas koncertus, orientēšanās spēles, nakts skrējienus, gājienus un citas aktivitātes.

Aicinām arī katru iedzīvotāju šogad pievienoties šai pasaulē lielākajai globālajai akcijai izslēdzot apgaismojumu, ar mērķi pievērst uzmanību vides problēmām.

 
Aizputes novada dome 2019 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads