Jura Zviedrāna lekcija “Aizputes vecpilsētas saglabāšana”
Otrdiena, 12 februāris 2019 10:45

Jura Zviedrāna lekcija “Aizputes vecpilsētas saglabāšana” 13. februāris plkst. 16:00 Aizputes novada Tūrisma informācijas centrā Atmodas ielā 16.

Ja Jums ir nams vai dzīvoklis pilsētas vēsturiskajā centrā vai arī apsaimniekojat vēsturisku ēku, tad par to ko darīt un ko labāk nedarīt pastāstīs būvarheologs un Tāšu muižas īpašnieks Juris Zviedrāns. Lekcijā būs piemēri no citām pilsētām gan Latvijā, gan ārvalstīs, kā saglabāt vecpilsētu lai tā patiktu pašiem un pilsētas viesiem. Lekcijā tiks stāstīts arī par praktisku darbu veikšanu ar pašu rokām.

Aicinām vietējos iedzīvotājus iepazīt, novērtēt un saglabāt kultūrvēsturisko mantojumu – Aizputes vecpilsētu, nākamajām paaudzēm!

 
Aizputes novada dome 2019 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads