Aizputes novada dome izsludina Projektu konkursu Aizputes novada biedrībām un nodibinājumiem, kura ietvaros var saņemt pašvaldības atbalstu dažādu aktivitāšu veikšanai.

Projekta mērķis: Sabiedriski nozīmīgs, oriģināls projekts Aizputes novadā. Veicinot iedzīvotāju informētību, izglītošanu un līdzdalību aktuālu novada problēmu risināšanā, sekmējot dzīves kvalitātes uzlabošanos.

Projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš: 2019.gada 4.marta līdz 2019.gada 5.aprīlim.

Lasīt tālāk ...
Par bērnu drošību sabiedriskajā transportā
Piektdiena, 07 decembris 2018 12:01

Latvijas Pašvaldību savienība ir saņēmusi Iekšlietu ministrijas kopīgi ar Valsts policiju un sabiedriskā transporta pakalpojumu organizēšanā iesaistīto institūciju izstrādāto informatīva rakstura materiālu par bērnu drošību sabiedriskajā transportā.

Pielikumā vēstule un informatīvais materiāls

Aizputes novada dome 2019 . Visas tiesības aizsargātas.