Aicinām mācīties darināt vēja zvanus!
Otrdiena, 04 decembris 2018 09:19

 Aizputes novadpētniecības muzeja projekta „Domā. Dari. Dalies!” piedāvātās aktivitātes tuvojas finiša taisnei.

7. decembrī plkst.18.00 aicinām uz projekta pēdējo nodarbību „Jumta paksī vējš stabules spēlē”, kurā uzzināsiet to, kāpēc mūsu senči pie savām mājām karināja vēja zvanus ,un kādam mērķim tie kalpoja, kā arī iepazīsim to izgatavošanas procesu. Ikvienam interesentam meistardarbnīcā būs iespēja pašam savām rokām izgatavot vēja zvanu. Nodarbību vadīs muzejpedagoģe Māra Tīmane.

Ieteicams ņemt līdzi: skaistu koka zaru, aukliņas, vecas nevajadzīgas atslēgas, akmentiņus ar caurumiem.

Lūgums savu dalību darbnīcā pieteikt iepriekš, zvanot pa tālruni 29623284 (Jolanta)

Uz tikšanos!

 
Aizputes novada dome 2019 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads