Mākslinieces Ināras Liepas izstāde „Pasaka par pasaku Aizputē”
Ceturtdiena, 29 novembris 2018 14:19

 No 4. decembra līdz 16. februārim Aizputes Tūrisma informācijas un Mūžizglītības centrā, Atmodas ielā 16 būs apskatāma Ināras Liepas izstāde “Pasaka par pasaku Aizputē.”

Jau vairākus gadus tradicionāli ar savu radošo darbu izstādi gada nogalē Aizputi apciemo māksliniece Ināra Liepa un viņas ceļojošais Leļļu Mākslas muzejs. Šogad izstādes tēma ”Pasaka par pasaku Aizputē” ir kā neliels turpinājums Eiropas 5 jubilejas profesionālās leļļu mākslas festivālam, kurš septembrī notika Rīgā, Latvijas dzelzceļa vēstures muzejā.

Izstādei Aizputē ekspozīcija gatavota speciāli, kurā tiks izstādīti autores Ināras Liepas jaunie darbi. Tie veidoti dažādās tehnikās, bet turpinās festivālā iesākto tēmu “Pasaka par pasaku”, kas dod vaļu gan fantāzijai, gan bērnišķīgam priekam.

Ieejas maksa izstādē: 1 EUR

Pensionāriem, skolniekiem un jauniešiem līdz 18 gadiem ieeja izstādē bez maksas.

*Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana.

Aizputes novada Tūrisma informācijas un Mūžizglītības centrs, Atmodas ielā 16
Tel.: (+371) 28617307
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
www.visitaizpute.lv
www.dollart.lv

 

 
Aizputes novada dome 2020 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads