Aicinām piedalīties meistardarbnīcās projekta “DOMĀ. DARI. DALIES!” ietvaros NOVEMBRĪ
Otrdiena, 30 oktobris 2018 15:27

 Aizputes novadpētniecības muzejs turpina VKKF un Kurzemes plānošanas reģiona projektu konkursā “Kurzemes kultūras programma 2018” atbalstītā projekta “Domā. Dari. Dalies!” realizāciju, novembrī piedāvājot sekojošas meistardarbnīcas:

9. novembrī plkst. 18.00 lekcija/ meistardarbnīca "Simboli latvieša ikdienā- agrāk un mūsdienās" Lektore -Elīna Medene, muzikālais sniegums-Ernests Medenis. Pasākuma dalībnieki gūs atbildes uz jautājumiem: kas ir simbols, ar ko atšķiras senie simboli no mūsdienīgiem, kāpēc mūsu dzīvē ienāk simboli, vai var radīt simbolu no jauna, kāpēc simbolus daudzi uzskata par māņticību un kādi ir gadskārtu un kādi -ikdienā izmantojamie simboli. Lekcijai sekojošā meistarklasē katram būs iespēja izgatavot vienu vai vairākus simbolus – auglības olu, aizsardzības vīraku vai pīlādža krustiņu, veselības aproci, gaismas puzuri vai saulīti, mājas gariņa figūriņu u.c. Uz pasākumu obligāta iepriekšēja pieteikšanās pa tālr. 29623284 (Jolanta)

14. novembrī no plkst. 17.30 meistardarbnīca „Pastalas-pašu rokām”, kurā tās vadītājas Agrita un Māra Krieviņas iepazīstinās ar seno ādas apavu veidiem, to darināšanai lietotajiem materiāliem un nepieciešamajām prasmēm. Darbnīcas laikā katram tās dalībniekam būs iespēja paša rokām izgatavot sev pastalu pāri. Tā kā dalībnieku skaits darbnīcā ir ierobežots, iepriekšēja pieteikšanās uz darbnīcu ir obligāta pa tālruni 29623284 ( Jolanta).

Jolanta Berga
Aizputes novadpētniecības muzeja-TIP vadītāja
+371 29623284
Skolas iela 1, Aizpute LV-3456

 
Aizputes novada dome 2019 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads