Aizputes novada dome izsludina Projektu konkursu Aizputes novada biedrībām un nodibinājumiem, kura ietvaros var saņemt pašvaldības atbalstu dažādu aktivitāšu veikšanai.

Projekta mērķis: Sabiedriski nozīmīgs, oriģināls projekts Aizputes novadā. Veicinot iedzīvotāju informētību, izglītošanu un līdzdalību aktuālu novada problēmu risināšanā, sekmējot dzīves kvalitātes uzlabošanos.

Projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš: 2019.gada 4.marta līdz 2019.gada 5.aprīlim.

Lasīt tālāk ...
Cīravas Mežaparkā jaunizveidotās „SKAŅĀS TAKAS” atklāšana
Otrdiena, 16 oktobris 2018 15:19

Cīravas Mežaparkā viena no dabas takām ir kļuvusi par „Skaņo taku”. Tajā piecās dažādās vietās izvietoti Latvijā līdz šim nebijuši skanoši mākslas vides objekti, kuri ir izgatavoti no metāla, un ar tiem ir iespējams radīt skaņas.

Sestdien, 20.oktobrī plkst.13.00 Cīravas Mežaparkā jaunizveidotās „SKAŅĀS TAKAS” atklāšana.

• Tiksimies ar vides mākslas objektu autoriem Armandu Vecvanagu un Jēkabu Voļatovski.
  • Par projektu pastāstīs Aizputes novada domes Attīstības nodaļas vadītāja Iveta Kļevcova.
  • Ar Cīravas Mežaparka attīstības plāniem iepazīstinās pagasta pārvaldes vadītājs Artis Čanders.

Tiekamies Mežaparkā!

Projekts "Skaņu radošu vides objektu izgatavošana un uzstādīšana Cīravas Mežaparkā" realizēts ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) un Aizputes novada pašvaldības atbalstu.

(Projekta publicitātes vajadzībām, pasākums tiks fotografēts un/vai filmēts.)

Aizputes novada dome 2019 . Visas tiesības aizsargātas.