Aizputes novada domes apbalvojumi 18.novembrī
Pirmdiena, 15 oktobris 2018 10:15

18.novembrī – Valsts svētku svinīgā pasākumā tiks pasniegti Aizputes novada domes apbalvojumi. Dome ir iedibinājusi šādus apbalvojumus (nolikums pieejams mājas lapā www.aizputesnovads.lv, sadaļā saistošie noteikumi, vai Aizputes valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā):

„Aizputes novada domes Atzinības raksts”, lai izteiktu novada pašvaldības atzinību fiziskām un juridiskām personām par aktīvu, radošu un nesavtīgu darbu Aizputes novada labā.

„Aizputes novada domes Goda raksts”, lai izteiktu pašvaldības pateicību par sasniegumiem dažādās nozarēs un par nozīmīgu ieguldījumu Aizputes novada attīstībā, veicinot Aizputes novada pozitīva tēla veidošanu Latvijas Republikā, Baltijā, Eiropā, pasaulē.

„Aizputes novada Goda novadnieks” ir augstākais Domes apbalvojums, kas tiek dibināts, lai iemūžinātu fiziskas personas vārdu Aizputes novada vēsturē.

Šos apbalvojumus piešķir, pamatojoties uz motivētu iesniegumu, kurā par pretendentu jāsniedz šādas ziņas:

1. Fiziskai personai:

• Personas vārds, uzvārds, dzimšanas dati, dzīvesvietas adrese, amats vai nodarbošanās;
  • Nozīmīgāko darbu vai nopelnu apraksts, par kuriem ierosina piešķirt apbalvojumu.

2. Juridiskai personai:

• Pilns juridiskās personas nosaukums, juridiskā vai pastāvīgās darbības vietas adrese;
  • Darbības virziens un nopelnu apraksts, par kuriem ierosina piešķirt apbalvojumu.

Iesniegumus līdz 2018.gada 19.oktobrim plkst.16.00 var iesniegt gan Aizputes novada domē, 9.kabinetā, gan pagastu pārvaldēs.

Mūsu novadā ir daudz aktīvu, darbīgu cilvēku, kuri pelnījuši pateicību, tāpēc nepaliksim malā, pasīvi vērojot, bet būsim atsaucīgi un ieteiksim pretendentus!