Kompaktdiska “Ne labprāt tik tālu es gāju” atvēršanas svētki
Trešdiena, 03 oktobris 2018 14:10

Daudzu mūziķu viskvēlākais sapnis ir izdot kompaktdisku. Citam to izdodas piepildīt, citam – paliek sapņu līmenī.

Vairākus gadus atpakaļ Kazdangas muzejā radās iecere, izdot kompaktdisku ar Sibīrijā dziedātām dziesmām, kuras pierakstījis un saglabājis kazdandznieks Jānis Ķivelītis. Tikai neatlaidīgi ejot uz šo mērķi, iecere ir īstenojusies! VKKF finansiāls atbalsts, Ilgas Leimanes ieceres tūlītējs atbalsts, rūpīgs un neatlaidīgs darbs ar Alsungas Suitu sievām un Suitu vīriem pie jaunā repertuāra apgūšanas, Lienes Lērumas apņēmība un atbildības sajūta, iedziedot dziesmas, tas viss kopā veido šo lielisko iespēju – izdot kompaktdisku!

Ar prieku varu informēt, ka pavisam drīz notiks kompaktdiska “Ne labprāt tik tālu es gāju” atvēršanas svētki. Tā kā, lai kompaktdisks ieraudzītu dienas gaismu, esam iesaistījušies divi novadi – Aizputes un Alsungas, tad arī būs divi kompaktdiska atvēršanas pasākumi:

2018.gada 13. novembrī plkst. 19:00 - Kazdangā,
2018.gada 14. novembrī plkst. 18:00 – Alsungā.

Lai šie pasākumi ir kā svētki, cieņas apliecinājums visiem represētajiem cilvēkiem un Dāvana Latvijai 100 dzimšanas dienā!  

Aicinām visus interesentus, īpaši represētās personas uz šiem pasākumiem!

Kazdangas muzeja vadītāja Ilze Holštroma

 
Aizputes novada dome 2019 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads