Pensionēto skolotāju pasākums
Trešdiena, 03 oktobris 2018 14:09

Skolotājs – tā ir vērtība, kura devumu mēs bieži vien sākam novērtēt tikai tad, kad esam beiguši skolu un sākuši savas dzīves gaitas. Arī dzīves gaitā atmiņas par skolotājiem atšķiras no tā - vai cilvēks tikko beidzis skolu vai jau paša bērni vai mazbērni dodas uz skolu, un galvenokārt, kāds esi bijis pats.

Skolotāju dienā mēs sveicam savus skolotājus un pasakām Paldies par viņu devumu.

2018.gada 10.oktobrī plkst 15:00 Kazdangas muzejā tiek rīkots pasākums pensionētajiem skolotājiem un pedagoģiskajiem darbiniekiem.

Pasākums sastāvēs no divām daļām. Pirmajā daļā ar koncertu radīsim svētkus bijušajiem skolotājiem, bet otro daļu veidosim kā atmiņu pēcpusdienu “Mani skolas gadi”, kurā aicinām mūsu skolotājus un klātesošos atcerēties savas skolas gaitas. Kā jebkura lieta, arī skola gadu gaitā ir stipri mainījusies, tādēļ būs ļoti interesanti uzzināt, kā bija mācīties skolā agrāk.

Lūgums skolotājiem savu dalību pasākumā pieteikt līdz 2018.gada 5. oktobrim Kazdangas muzejā pa tālruni 28616717.

Kazdangas muzeja vadītāja Ilze Holštroma

 
Aizputes novada dome 2019 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads