Konference “Kā sekmēt dabas un kultūras mantojuma saglabāšanu un vides izglītību?”
Trešdiena, 03 oktobris 2018 13:55

Vieta: Kazdangas Kultūras centrs, Pils gatve 4, Kazdangas pagasts, Aizputes novads
Laiks: 2018. gada 12. oktobris, plkst.10.30.

Konferences mērķi:

  • palielināt sabiedrības izpratni un izglītotību par dabas un kultūras mantojuma vērtību saglabāšanu un ilgtspējīgu attīstību;
  • veicināt inovatīvu pieeju izplatīšanu bērnu un jauniešu vides izglītībā, daloties pieredzē un attīstot sadarbību.

Pieteikšanās konferencei līdz 9. oktobrim: Ilze Holštroma, Kazdangas muzeja vadītāja, tālr.28616717, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . vai Biruta Konrāde, Aizputes novada domes projektu vadītāja, tālr. 26546632, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Maksa par pusdienām EUR 3.00.

Aicinām ikvienu interesentu, pašvaldības iestāžu pārstāvi, vides aktīvistu, NVO biedru, skolotāju, piedalīties šī gada konferencē, kas īpaši veltīta dabas un kultūras mantojuma saglabāšanai un vides izglītībai.

Pasākumu atbalsta Aizputes novada dome un Kazdangas pagasta pārvalde.

Kazdangas muzeja vadītāja Ilze Holštroma

 
Aizputes novada dome 2019 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads