Spēka dziesmu sadziedāšanās vakari
Pirmdiena, 13 augusts 2018 19:08

 Aicinām uz spēka dziesmu sadziedāšanās vakaru 5. septembrī plkst.18.30 muzeja ekspozīcijas “Senās lauku amatu prasmes” Saimes istabā.

Kopsim savas latviskās tradīcijas, celsim savu dziesmu godā, ritināsim dziesmu kamolīšus, ļausim balsij sevi dziedināt un skaņai sevi piepildīt, celsim savu iekšējo spēku, būsim spēkā caur savu dziesmu! Spēka dziesmu grāmatā rakstīts: "Tautas dziesmas ir tautas spēkam. Ja Dievs ir iedevis balsi runāt, Viņš ir iedevis balsi sevis dziedināšanai. Sevi dziedināt nozīmē likt un ļaut sev dziedāt. Līdz ar to notiek dziedināšana, dziedēšana, dziedāšana. Šīs unikālā spēja ir dota katram un tā ir unikāla iespēja katram.

Dainu vibrācijas ļauj sasniegt lielus dziļumus cilvēkā. Dziesma atveras, kad dzied, apzinoties, ka tā ir liela dārgumu krātuve.

Šis spēka dziesmu sadziedāšanas vakars kopā ar grupu "Baltās dūjas" no Saldus plānots kā ikmēneša pasākums, tiesa gan,  viss atkarīgs no jūsu atsaucības. Meitenes no Saldus ir gatavas braukt pie mums katra mēneša pirmajā trešdienā.

Aicināts ikviens, kam tuva un mīļa ir dziedāšana. Silta tēja un dziesmu vārdi būs sarūpēti.
Dalība: 5 EUR (līdzmaksājums par telpām un grupas “ Baltās dūjas” ceļa izdevumiem).

Sīkāka informācija: 29823944  (muzejpedagoģe Māra)

 
Aizputes novada dome 2019 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads