Aizputes novada dome izsludina Projektu konkursu Aizputes novada biedrībām un nodibinājumiem, kura ietvaros var saņemt pašvaldības atbalstu dažādu aktivitāšu veikšanai.

Projekta mērķis: Sabiedriski nozīmīgs, oriģināls projekts Aizputes novadā. Veicinot iedzīvotāju informētību, izglītošanu un līdzdalību aktuālu novada problēmu risināšanā, sekmējot dzīves kvalitātes uzlabošanos.

Projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš: 2019.gada 4.marta līdz 2019.gada 5.aprīlim.

Lasīt tālāk ...
Kazdangas pagastā tiks izkliedēti šķidrie kūtsmēsli
Pirmdiena, 30 jūlijs 2018 23:29

Cienījamie Kazdangas pagasta iedzīvotāji!

SIA „EGLAT" paziņo, ka veicot savu saimniecisko darbību laika posmā no 30. jūlija līdz 03. augustam uz lauksaimniecībā izmantojamām zemēm Kazdangas pagastā tiks izkliedēti škidrie kūtsmēsli.

Kūtsmēslu izvešana līdz laukam notiks ar piekabi-cisternu, tāpēc samazinot smakas izplatību transportēšanas laikā.

MARŠRUTS
Ozolāji- Skabuļi- Jaunskabuļi- Saules- Lejas skabuļi- Ozolāji

Izkliedēšanas process tiks veikts ar LR Ministru Kabineta noteikumiem Nr.834 „Noteikumi par ūdens un augsnes aizsardzību no lauksaimniecības darbības izraisītā piesārņojuma ar nitrātiem" (23.12.2014.)

Iepriekš atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Ar cieņu un cerībā uz sapratni,
SIA „Eglat" valdes priekšsēdētājs Ejvind Gyldenkaerne

Tālrunis uzziņām:
28319149

Aizputes novada dome 2019 . Visas tiesības aizsargātas.