Nometne sievietēm "Gerānija 2018"
Trešdiena, 11 jūlijs 2018 13:55

Sievišķais viedums nāk no sievietes būtības dzīlēm, nāk no sievišķā pirmsākuma. Ir laiks atraisīt un modināt sevī sievietes bezgalīgo dziļumu. Ieskatīties savā dziļumā, savā iekšējā skaistumā, savā pirmsākumā.

Laimīga sieviete sev apkārt spēj radīt harmonisku vidi. Mīļās sievietes atvēliet laiku sev. Dārgie vīrieši dāvājiet savām sievietēm iespēju ielūkoties pašām sevī, atļaujiet viņām pabūt kopā ar sev līdzīgām. Uzdāviniet iespēju savai sievietei uzpildīt prieka un laimes baterijas, lai viņa pēc tam varētu ar šo prieku dalīties ar jums.

Nometne “Ģerānija” turpina tēmu sievišķība. Ļauj sev uzplaukt, ļauj ziedēt visā krāšņumā, esi Dieviete Sievietē.

Šogad nometne ir atradusi jaunas mājvietas, Laidu pagastā, skaistas ūdenskrātuves malā, mierīgā un rimtā vietā, ar skaistu ainavu, mierā un klusumā, še var sadzirdēt vien vēju, putnu balsis un savus sirds pukstus. Še var dzirdēt sevi, sajust sevi un vienoties ar savu pirmsākumu, lai taptu spēkā. Uzziedēt jaunā krāšņumā.

Nometne notiks augusta pirmajā nedēļas nogalē, 3.-5. augusts. Pieteikšanās līdz 25. jūlijam.

Vairāk lasi: https://www.facebook.com/events/849462725178476/

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads