Pilsētas robežzīmes “Aizpute” skiču konkurss

Aizputes novada dome izsludina pilsētas robežzīmes “Aizpute” skiču konkursu. Konkursa uzvarētāja atalgojums 300 EUR; otrās vietas ieguvējs saņems 100 EUR un trešās vietas ieguvējs saņems 50 EUR.

Kas jādara, lai piedalītos konkursā?

Konkursa dalībniekam līdz 2018. gada 23. jūlijam jāizstrādā unikāls vides dizaina objekts, kas veicinās Aizputes atpazīstamību un būs paliekoša pilsētvides tēla sastāvdaļa.

Lasīt tālāk ...
Izmaiņas dzimtsarakstu nodaļas pakalpojuma sniegšanā
Pirmdiena, 02 jūlijs 2018 10:55

Informējam, ka 5. un 6.jūlijā Aizputes novada dzimtsarakstu nodaļā nebūs iespējams saņemt pakalpojumus. Bērnu reģistrāciju, laulību pieteikšanu, miršanas fakta reģistrāciju variet veikt jebkurā dzimtsarakstu nodaļā, kur Jums ir ērtāk saņemt šo pakalpojumu. Aicinām pakalpojumu saņemšanai izmantot tuvākās dzimtsarakstu nodaļas. Piemēram, ja bērniņš ir piedzimis Kuldīgas slimnīcā, piereģistrēt dzimšanu variet arī Kuldīgas dzimtsarakstu nodaļā, vai arī pakalpojumu izmantot Aizputes novada dzimtsarakstu nodaļā, sākot ar 2018.gada 10.jūliju. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads