Lāčplēša kara ordeņu kavalieru piemiņai
Ceturtdiena, 28 jūnijs 2018 08:54

 Fotogrāfijai ir ilustratīva nozīme. Piemiņas stēlas Jūrmalā. FOTO Aina GailīteAizputes novada dome 30.05.2018 Domes sēdē atbalstīja Jaunsardzes un informācijas centra nodomu uzstādīt piemiņas zīmi (stēlu) ar Aizputes novada teritoriju saistītajiem Lāčplēša kara ordeņa kavalieriem.

Aizputes novada dome visu jūnija mēnesi aicināja balsot par vienu no divām Aizputes novada deputātu izvēlētajām stēlu novietošanas vietām. Aptaujā iedzīvotāji varēja izteikt viedokli arī par citu piemērotāko vietu stēlu novietošanai.

Aptaujas anketas rezultāti:
Misiņkalna apkārtnē - 132 balsis
Atmodas iela 15A -106 balsis
Skolas iela 1C – 94 balsis

 

Projekta “Atceries Lāčplēšus” iniciators ir Jaunsardzes un informācijas centrs. Projekts tiek realizēts Latvijas pilsētās un pagastos, kuros ir dzimuši Lāčplēša kara ordeņu kavalieri. Pēc pieejamās informācijas, ar Aizputes novadu ir saistīti divdesmit septiņi Lāčplēša kara ordeņa kavalieri. Aizputes novadā tiks uzstādītas divas stēlas.

Fotogrāfijai ir ilustratīva nozīme. Piemiņas stēlas Jūrmalā. FOTO Aina Gailīte.

Attīstības nodaļa
tel. 63459150

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads