Pasākums "Liepājas velo vasara 2018"
Pirmdiena, 21 maijs 2018 15:56

Jau 5.gadu Liepājā un apkārtnes novados (Grobiņas, Nīcas, Pāvilostas, Aizputes, Durbes, Priekules, Vaiņodes, Rucavas) rīkojam pasākumu "Liepājas velo vasara" ar tā gada gadskaitli, šogad tas ir: "Liepājas velo vasara 2018".

Pasākums ir ar mērķi veicināt velosipēdu izmantošanu ikdienā.

Pasākums ir ļoti vienkāršs pēc būtības: dalībniekam ir jābūt viedtālrunim un aplikācijai "endomondo", kas uzskaita veiktos km un jāaizpilda vienkārša reģistrācijas forma internetā, biedrības mājas lapā. Protams, ir lieliskas balvas, ko sarūpējuši vietējie uzņēmumi, projektu līdzfinansē Liepājas pilsētas dome.

Pasākuma mērķis ir veicināt cilvēkos izpratni par videi draudzīgu pārvietošanos ikdienā.

Pieteikšanās: http://www.velo-redele.lv/liepajas-velo-vasara-2018-pieteiksanas/
Izaicinājums "endomondo"   https://www.endomondo.com/challenges/36867398

 
Aizputes novada dome 2019 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads