Aptaujas anketa par stēlu novietošanu Aizputē

Aizputes novada dome 30.05.2018 Domes sēdē ir atbalstījusi Jaunsardzes un informācijas centra nodomu uzstādīt piemiņas zīmi ar Aizputes novada teritoriju saistītajiem Lāčplēša kara ordeņa kavalieriem.

Aicinām nobalsot par vienu no divām izvēlētajām stēlu novietošanas vietām. Aptaujā Jūs varat izteikt viedokli arī par citu piemērotāko vietu stēlu novietošanai.

Anketu var aizpildīt tiešsaistē (aptauja atrodama šeit: aptaujas anketa vai klātienē SIA “Aizputes nami” (pie kases) Atmodas ielā 31.

Lasīt tālāk ...
Pasākums "Liepājas velo vasara 2018"
Pirmdiena, 21 maijs 2018 15:56

Jau 5.gadu Liepājā un apkārtnes novados (Grobiņas, Nīcas, Pāvilostas, Aizputes, Durbes, Priekules, Vaiņodes, Rucavas) rīkojam pasākumu "Liepājas velo vasara" ar tā gada gadskaitli, šogad tas ir: "Liepājas velo vasara 2018".

Pasākums ir ar mērķi veicināt velosipēdu izmantošanu ikdienā.

Pasākums ir ļoti vienkāršs pēc būtības: dalībniekam ir jābūt viedtālrunim un aplikācijai "endomondo", kas uzskaita veiktos km un jāaizpilda vienkārša reģistrācijas forma internetā, biedrības mājas lapā. Protams, ir lieliskas balvas, ko sarūpējuši vietējie uzņēmumi, projektu līdzfinansē Liepājas pilsētas dome.

Pasākuma mērķis ir veicināt cilvēkos izpratni par videi draudzīgu pārvietošanos ikdienā.

Pieteikšanās: http://www.velo-redele.lv/liepajas-velo-vasara-2018-pieteiksanas/
Izaicinājums "endomondo"   https://www.endomondo.com/challenges/36867398

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads