Aicinām Aizputes novada iedzīvotājus uz Veselības dienu, kas veltīta sirds veselībai!
Otrdiena, 08 maijs 2018 08:05

2018. gada 15. maijā plkst. 10.00 Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) sadarbībā ar biedrību “Latvijas nieru un multiorgānuaizstājterapijas asociāciju” vadīs veselības dienu, kas veltīta sirds veselībai, ieradīsies nefrologi, nieru speciālistu un internisti. 

Veselības diena notiks Aizputes kultūras namā, Atmodas ielā 16.

Dienas uzdevumi:

  1. Katram klātesošajam būs iespēja: Svaru , garumu noteikšana; Laboratoriskie espres testi (glikoze, holesterīns) asinsspiediena mērīšana, svars, augums, ķermeņa masas indeksa noteikšana Vēlams pirms tam 2 stundas neēst, lai mērījumi būtu ticami un izvērtējami
  2. Notiks trīs īsas informatīvas lekcijas: “Smēķēšanas ietekme uz veselību”, “Sāls, cukura un transtaukskābju samazināšana uzturā”, “Dzīve ir kustībā”
  3. Tests par veselīgu dzīvesveidu (komandām): “Uzzini savu risku” – dalībnieku veikto izmeklējumu rezultātu apkopošana un ārstu – speciālistu ieteikumi
  4. Praktiskās nodarbības un apmācība sirds rādījumu paškontrolei (pulsa skaitīšana, asinsspiediena mērīšana

Mērķis – savlaicīgi atpazīt sirds slimību riska faktorus

Iepriekšēja pieteikšanās pie Ivetas Kļevcovas pa tālr. 63459150 vai epastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Nodarbības tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta “Slimību profilakses un kontroles centra organizēti vietēja mēroga pasākumi sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei pašvaldībās” (Identifikācijas Nr.9.2.4.2./16/I/106) ietvaros.

Aizputes novada domes
Attīstības nodaļa
tel. 63459150

 
Aizputes novada dome 2019 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads