Aizputes novada dome izsludina konkursu uz bāriņtiesas locekļa amatu uz noteiktu laiku Aizputes novada bāriņtiesā
Sestdiena, 21 aprīlis 2018 08:17

Darba apraksts:

 • kārtot lietas, sagatavot dokumentus bāriņtiesas sēdēm, piedalīties bāriņtiesas sēdēs;
 • pārbaudīt dzīves apstākļus personu dzīvesvietās;
 • pārstāvēt bāriņtiesu tiesās, valsts un pašvaldības iestādēs;
 • veikt citus uzdevumus atbilstīgi bāriņtiesas kompetencei, ko nosaka Bāriņtiesu likums, 19.12.2006.g. MK noteikumi Nr. 1037 “Bāriņtiesas darbības noteikumi”, Bērnu tiesību aizsardzības likums un citi tiesību akti.

Prasības kandidātiem (atbilstoši Bāriņtiesu likuma 10.panta otrajā daļā noteiktajam):

 • ne jaunāks (-a) par 30 gadiem;
 • pirmā līmeņa (koledžas) vai otrā līmeņa augstākā akadēmiskā izglītība pedagoģijas, psiholoģijas, medicīnas vai tiesību zinātnē vai zinātnes nozarei atbilstoša otrā līmeņa profesionālā augstākā (pedagoga, psihologa, jurista, sociālā darbinieka, ārsta) izglītība;
 • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
 • nevainojama reputācija;
 • teicamas prasmes darbā ar datoru;
 • labas komunikācijas un saskarsmes spējas;
 • spēja strādāt paaugstinātas intensitātes apstākļos;
 • darba pieredze bērnu tiesību aizsardzības jautājumos vai sociālajā darbā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Gaidīsim Jūsu CV , motivācijas vēstuli un atbilstošas izglītības dokumenta kopiju, sūtot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai iesniedzot personīgi Valsts un pašvaldību vienotajā klientu apkalpošanas centrā Atmodas ielā 22, Aizputē, 9.kabinetā līdz 2018.gada 15.maijam.

Tālrunis informācijai: 63459146, mobilais tālrunis 29299291.

 
Aizputes novada dome 2019 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads