Aizputē notiks bezmaksas konsultāciju diena biedrībām un nodibinājumiem
Ceturtdiena, 19 aprīlis 2018 14:49

 Kurzemes NVO atbalsta centrs 15. maijā Aizputē, Atmodas ielā 16 (Aizputes Tūrisma un Mūžizglītības centrā), aicina uz bezmaksas individuālajām konsultācijām par biedrību un nodibinājumu vadības, juridiskajiem, grāmatvedības, finanšu piesaistes un sadarbības jautājumiem! Konsultējam arī par sociālo uzņēmējdarbību.

Konsultācijas Aizputē notiks pēc pieraksta ar iepriekšēju pieteikšanos pa tālr. 27111252. Konsultēs Kurzemes NVO atbalsta centra vadītāja Inese Siliņa, grāmatvede Elīna Immere un aktivitāšu koordinatore-juriste Evita Pētersone.

Aicinām uz konsultāciju ņemt līdzi biedrības statūtus un citus nepieciešamos dokumentus!

Atgādinām, ka ikdienā apmeklētājus pieņemam un bezmaksas klātienes konsultācijas sniedzam pēc iepriekšējas pieteikšanās Kuldīgas birojā: Liepājas ielā 14 (2.stāvs, virs "Euroskor"). Pieteikties pie Ineses (29811722) vai Evitas (26856983). Jautājumus var sūtīt arī uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

 
Aizputes novada dome 2019 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads