Pilsētas robežzīmes “Aizpute” skiču konkurss

Aizputes novada dome izsludina pilsētas robežzīmes “Aizpute” skiču konkursu. Konkursa uzvarētāja atalgojums 300 EUR; otrās vietas ieguvējs saņems 100 EUR un trešās vietas ieguvējs saņems 50 EUR.

Kas jādara, lai piedalītos konkursā?

Konkursa dalībniekam līdz 2018. gada 23. jūlijam jāizstrādā unikāls vides dizaina objekts, kas veicinās Aizputes atpazīstamību un būs paliekoša pilsētvides tēla sastāvdaļa.

Lasīt tālāk ...
Putnu vērošanas pārgājiens Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza filiālē "CĪRUĻI"
Trešdiena, 11 aprīlis 2018 14:15

 Sestdien 14. aprīlī plkst. 10.00 un 14.00 Zoodārza filiāle “Cīruļi” un Aizputes novada tūrisma centrs aicina “Cīruļu” apmeklētājus pirmo reizi doties aizraujošā un izzinošā putnu vērošanas ekskursijā pa zoodārza filiāles teritoriju zinoša ornitologa Ritvara Rekmaņa vadībā.

Sapulcēšanās ekskursijai pie “Cīruļu” kases namiņa. Lai piedalīties ekskursijā jāpērk zoodārza filiāles “Cīruļi” ieejas biļete. Aicinām parūpēties par ekskursijai piemērotu apģērbu un apaviem, kā arī paņemt līdzi tālskati. Jo šejienes pavasarīgās debesis jau krietni agri pieskandina līksmi cīruļu treļļi, no purvājiem atskan dzērvju sasaukšanās, kiangu aploks itin bieži pavasaros “piesnieg ar baltām gulbju kupenām” un vilku birzs pielijusi ar dažādās balsīs dziedošiem putniem.

Šogad Putnu dienas atbalsta PATA kokmateriāli, Latvijas ornitoloģijas biedrība, Latvijas pūču izpētes biedrība, Aizputes novada tūrisma centrs un attīstošais bērnu žurnāls “Pūcīte”.

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads