Aizputes novada dome izsludina Projektu konkursu Aizputes novada biedrībām un nodibinājumiem

Aizputes novada dome izsludina Projektu konkursu Aizputes novada biedrībām un nodibinājumiem, kura ietvaros var saņemt pašvaldības atbalstu dažādu aktivitāšu veikšanai.

Projekta mērķis: Sabiedriski nozīmīgs, oriģināls projekts Aizputes novadā. Veicinot iedzīvotāju informētību, izglītošanu un līdzdalību aktuālu novada problēmu risināšanā, sekmējot dzīves kvalitātes uzlabošanos.

Projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš: 2019.gada 4.marta līdz 2019.gada 5.aprīlim.

Lasīt tālāk ...
Aizputes novadpētniecības muzejs aicina dalīties fotoliecībās un atmiņās par Aizputes Dzemdību nodaļu!
Trešdiena, 11 aprīlis 2018 11:15

 Akcijas “Muzeju nakts 2018” tēma ir ŠŪPULIS.

Aizputes zonālās slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nākušas vairākas aizputnieku paaudzes. Savulaik Aizputes Dzemdību nodaļa bija izslavēta tuvu un tālu kā vieta, kurā jaunās māmiņas un jaundzimušie tiek aprūpēti ar īpašu sirsnību, tāpēc šurp dzemdēt braukušas māmiņas no visas Kurzemes un pat Rīgas.

Kā tur īsti bija tais tālajos laikos, kad aizputniekiem bija tā ekskluzīvā iespēja piedzimt pašiem savā pilsētā –Aizputē un viņu pasēs kā dzimšanas vieta ir ierakstīta Aizpute, runāsim un atcerēsimies 19. maija vakarā Aizputes novadpētniecības muzejā. Šo atmiņu stāstu mums palīdzēs izstāstīt Aizputes Dzemdību nodaļas ilggadēja vadītāja

daktere Rasma Vītola, Aizputes zonālās slimnīcas vadītāja- daktere Ingrīda Circene un nodaļas māsiņas un vecmātes. Lai šī tikšanās būtu bagātāka ar dažādiem foto un atmiņu stāstiem, aicinām ikvienu padalīties ar saviem stāstiem un fotogrāfijām no saviem ģimenes albumiem!

Fotogrāfijas lūdzu atnest uz Aizputes novadpētniecības muzeju , kur tās tiks skanētas un tūlīt atgrieztas Jums atpakaļ vai arī iesūtīt elektroniski uz muzeja e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . Informācijas saņemšanai varat zvanīt pa tālruni 29623284

 
Aizputes novada dome 2019 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads