Aizputes novada Tūrisma informācijas un Mūžizglītības centrs Atmodas ielā 16 organizē apmācības
Trešdiena, 31 janvāris 2018 07:58

15.februārī plkst.13.00 Informatīvā diena “No mazdārziņa līdz biznesam. Praktiski padomi zemeņu audzēšanā”. Savā pieredzē dalīsies IK “Migl Dārzi” īpašnieki Ilmārs Gulbis un Līga Gulbe. IK “Migl Dārzi” Laidu pagastā zemenes audzē 11 hektāru platībā, un ir lielākā zemeņu un stādu audzētava Latvijā. Saimniecība 2015.gadā saņēma Kuldīgas pašvaldības atzinību nominācijā “Gada lauksaimnieks” un LLKC Kuldīgas biroja speciālbalvu.

Turpinās pieteikšanās mācībām Jauniešu garantijas programmā 1 gada profesijās. 15.februārī plkst.16.00 aicinām interesentus uz Informatīvu pasākumu “Jauniešu garantijas programmas īstenošana Saldus tehnikumā”. Profesijas - galdnieks, frizieris, pavārs (pēc 9.klases)– būs iespējams apgūt Saldus tehnikumā gada laikā. Par mācībām un uzņemšanas noteikumiem pastāstīs tehnikuma pedagogs Agris Strazdiņš. Pieteikšanās mācībām Jauniešu garantijas programmā 1 gada profesijās ir līdz 23. februārim. Finansējums stipendijām no Eiropas Sociālā fonda. Plašāka informācija par mācību iespējām mājas lapā: www.viaa.gov.lv/Jauniešu garantija.

24. februārī no plkst.10.00-13.00 Tūrisma informācijas un Mūžizglītības centrā notiks seminārs “Daiļdārzu plānošanas un izveidošanas pamati.” Pieredzē, kā veidot ainavu un apstādījumus ap māju, kā izvēlēties augus, dalīsies Solveiga Dzene - daiļdārzniece, stādu audzētavas “Blīdene” valdes locekle. Uz semināru pieteikties līdz 20.februārim; vietu skaits ir ierobežots.

2.martāplkst.11.00 aicinām uz semināru Latvijas Meža Programmas 2018 ietvaros. “Ilgtspējīga mežsaimniecība, Latvijas meža nozares atttīstības nosacījumi. Vides un dabas aizsardzība. Meliorācija”. Seminārs notiks Aizputes kultūras namā, Atmodas ielā 16.Seminārs ir bezmaksas. Informācija un pieteikšanās: programmas vadītājs Māris Liopa, t.25414008. (Latvijas Meža Programma 2018 2.marta semināra plāns)

Lūgums pieteikties visām apmācībām pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai tālr.26546632.