Nodots ekspluatācijā Lažas internātpamatskolas apkārtnes labiekārtošanas projekts
Ceturtdiena, 21 decembris 2017 12:00

20.decembrī oficiāli Aizputes novada būvvaldē tika parakstīts objekta pieņemšanas akts projektam Nr.16-02-AL13-A019.2202-000014 “Padures muižas parka teritorijas labiekārtošana, nodrošinot sabiedriskā kultūras un sporta aktivitāšu īstenošanu iedzīvotājiem ar īpašām vajadzībām”. Šo projektu Aizputes novada dome realizēja ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai programmas (ELFLA) atbalstu.

Šī projekta mērķis bija sakārtot Lažas speciālās internātpamatskolas Padures muižas parka teritoriju, lai nodrošinātu pieejamību personām ar īpašām vajadzībām, kā arī personu drošību dažādās parka teritorijā rīkotās kultūras un sporta aktivitātēs.

Projekta ietvaros tika veikta esošā dīķa krasta tīrīšana un izveidota publiskā slidotava uz muižas parka dīķa, kas vakaros tiks izgaismota un pulcēs daudz iedzīvotāju ziemas periodā. Vēl parka teritorijā uzstādīta lapene un vairāk kā 300m garumā izbūvētas gājēju taciņas. Lapene vienlaicīgi skolas bērniem būs kā “Zaļā klase”, gan vieta rotaļām internātpamatskolas bērniem. Vasarā šī lapene pildīs nelielas vasaras estrādes funkcijas.

Būvniecības darbus veica SIA “Vērsītis”, būvuzraudzību veica Gints Ernstsons un tehniskos projektus izstrādāja SIA UFB Projekts Uģis Fausts.

Finansējuma saņēmējs - Aizputes novada dome. Kopējās būvniecības izmaksas sastādīja 59405,92 EUR. Attiecināmās izmaksas no ELFLA LEADER programmas 42033,97 EUR.

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads