Aptaujas anketa par stēlu novietošanu Aizputē

Aizputes novada dome 30.05.2018 Domes sēdē ir atbalstījusi Jaunsardzes un informācijas centra nodomu uzstādīt piemiņas zīmi ar Aizputes novada teritoriju saistītajiem Lāčplēša kara ordeņa kavalieriem.

Aicinām nobalsot par vienu no divām izvēlētajām stēlu novietošanas vietām. Aptaujā Jūs varat izteikt viedokli arī par citu piemērotāko vietu stēlu novietošanai.

Anketu var aizpildīt tiešsaistē (aptauja atrodama šeit: aptaujas anketa vai klātienē SIA “Aizputes nami” (pie kases) Atmodas ielā 31.

Lasīt tālāk ...
Aizputes novada VPVKAC trešais labākais
Ceturtdiena, 21 decembris 2017 12:37

Jaunākie Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (turpmāk – VARAM) dati uzrāda, ka Aizputes novada valsts un pašvaldību vienotais klientu apkalpošanas centrs ieņem trešo vietu pēc sniegto pakalpojumu skaita. Statistika apkopota par 2017.gadā atvērtajiem Valsts un pašvaldību vienotajiem klientu apkalpošanas centriem ( turpmāk – VPVKAC).

Jaunākie VARAM apkopotie statistikas dati liecina, ka starp 2017.gadā atvērtajiem VPVKAC līdera pozīcijas ieņem Ikšķiles novada VPVKAC, kas ir atvērts 9 mēnešus. Otrajā vietā ierindojas Priekules novada VPVKAC, kas ir atvērts 8 mēnešus, savukārt trešo vietu ieņem Aizputes novada VPVKAC, kurš atvērts 2017.gada 3.jūlijā.

Aizputes novada VPVKAC darbiniece Ineta Rūja par sasniegumiem pauž: „Prieks, ka novadnieki ir ļoti aktīvi un novērtē centra piedāvātās iespējas. Mēs esam tikai 3 darbinieki, tāpēc darba mums ir ļoti daudz. Ja vēl pakalpojumu sistēmā piefiksētu arī pašvaldības pakalpojumus un sniegtās konsultācijas, pieļauju, ka sniegto pakalpojumu skaita ziņā mēs varētu ieņemt vēl augstāku vietu.” Ineta Rūja pastāsta, ka visbiežāk centrā iegriežas nokārtot slimības lapas, pensionēšanās vecuma cilvēki un jaunie vecāki, kā arī saņemt VID piedāvātos pakalpojumus.

Efektīvākai un ātrākai klientu apkalpošanai centra darbinieki aktīvi iesaistās “e-adreses” projektā, lai jau no nākamā gada jūnija tā piedāvātās iespējas varētu izmantot pilnībā.

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads