Pirmizrādi piedzīvos filma par Paula Jonasa ceļu uz pasaules čempiona titulu
Pirmdiena, 11 decembris 2017 14:48

 Ceturtdien, 14. decembrī plkst. 19.00 Kalvenes kultūras namā pirmizrāde sporta žurnālista Dāvida Ernštreita veidotai dokumentālai filmai par motosportistu Paula jonasa ceļu uz vēsturisko panākumu – pasaules motokrosa čempiona titulu izcīnīšanu MX2 klasē 2017. gada sezonā.

Pauls Jonass sociālajos tīklos vēsta:“ Man ir ļoti liels prieks paziņot, ka tapusi filma par mani un manu ceļu līdz čempiona titulam!”

Filmas autors Dāvids Ernštreits: "Jau nofilmējot pirmās filmas epizodes man bija skaidrs, ka filmas pirmizrādei jānotiek Kalvenē. Vietā, kur veidojies Jonasu ģimenes spēks. Filma ir stāsts par ģimenē ieliktām vērtībām, pastāvīgu attīstības ceļu un ziedošanos. Apsēstību par pilnveidošanās un progresa ideju. No pirmajiem nobrauktajiem metriem piemājas pļavā Kalvenē līdz motokrosa virsotnei - pasaules čempiona titulam. Šo stāstu centos radīt kā kārtējo apliecinājumu mūsu tautas spēkam - arī puika no Kalvenes var būt labākais pasaulē!"

Pirms un pēc seansa tikšanās ar filmas veidotājiem - režisoru Dāvidu Ernštreitu un operatoru Mārtiņu Šalmi.

Ieeja: bez maksas

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads