Parakstīts sadarbības līgums ar Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolu "RISEBA"
Trešdiena, 06 decembris 2017 17:07

Foto: Gustavs KreicbergsAizputes novada dome ir parakstījusi sadarbības līgumu ar Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolu "RISEBA". Līgumslēdzēji vienojās:

1. sadarboties ilgtermiņā, sistemātiskas un plānveidīgas Aizputes pilsētvides kvalitātes nodrošināšanai, izmantojot RISEBA augstskolas intelektuālo potenciālu un Aizputes novada domes administratīvo resursu;
2. par prakses nodrošināšanu iespēju robežās Augstskolas praktikantiem atbilstoši studiju programmām, kā arī Aizputes pilsētai svarīgu objektu vai tēmu iekļaušanu kursa projektu, bakalaura vai maģistra darbu izstrādē;
3. sadarboties plenēru, semināru, konferenču un citu pasākumu kopīgā organizēšanā Aizputes novada arhitektūras un kultūrvides attīstības sekmēšanai.

Līguma parakstīšanā piedalījās Aizputes novada domes priekšsēdis Juris Grasmanis, RISEBA Attīstības prorektors Igors Gaurs un Arhitektūras departamenta direktors Jānis Dripe. Sadarbības līgums noslēgts uz pieciem gadiem.

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads