Aizputes novada Ziemassvētku lielkoncerts un Ziemassvētku tirdziņš
Otrdiena, 05 decembris 2017 15:47

 17. decembrī Aizputes Kultūras namā Aizputes novada Ziemassvētku lielkoncerts un Ziemassvētku tirdziņš

Ik gadu Aizputē skanīgi, koši un ar sirds siltumu tiek sagaidīts Ziemassvētku laiks. Tāpēc tverot skaisto Ziemassvētku brīnumu sajūtu, tiek organizēts Aizputes novada Ziemassvētku lielkoncerts un Ziemassvētku dāvanu tirdziņš Aizputes KN 17.decembrī no plkst. 12.00 -16.00. Ziemassvetku tirdziņā aicināti piedalīties visu veidu tirgotāji - ražotāji, amatnieki, mājražotāji, kas gatavo, veido un rada skaistas, gardas un noderīgas lietas, ko aizputnieki un pilsētas viesi varētu iegādāties gardam svētku mielastam, mīļām veltēm tuviniekiem un baudīt paši savam priekam.

Aizputes KN Trešajā Adventē būs tā vieta, kurā varēs iedvesmoties svētkiem - noklausīties Aizputes pašdarbības kolektīvu koncertu, atrast dāvanas, našķus svētku galdam un cienastiem.

Uz tikšano!

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads