Uzaicinām uz Sarmītes Strautmanes lekciju
Otrdiena, 21 novembris 2017 14:08

5. decembrī plkst.17.30 Aizputes novadpētniecības muzejā ciemosies psiholoģe, pirtniece, latviskās dzīves dziņas pētniece un praktizētāja SARMĪTE STRAUTMANE.

Esam gada gaišāko svētku - Ziemassvētku gaidās, tādēļ šīs tikšanās tēma par to „Kā būt veselumā, saskaņā ar sevi un apkārtni." Uzklausīsim, jautāsim un saņemsim atbildes par to, kā kopt miesai un garam patīkamu un veselīgu dzīvesveidu, iepazīstot pirti kā svarīgu mūsu labsajūtas sastāvdaļu. Noskaidrosim, kā būt veselam un priecīgam, kādas domas domāt, kādus darbus darīt un kādu ceļu iet, lai būtu saskaņā ar ar sevi, dabu un apkārtējiem. Šī lekcija ir Aizputes novada pašvaldības dāvana gaidāmajos svētkos. UZ TIKŠANOS!

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads