Radošās nodarbības Daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centrā
Ceturtdiena, 16 novembris 2017 17:21

 Daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centrā, Pasta ielā 2, Aizputē, iedzīvotājiem ar īpašām vajadzībām, senioriem un visiem interesentiem, oktobra mēnesī turpinājās radošās nodarbībās.

Dekupējām, veidojām kartiņas, atslēgu piekariņus, no krāsainajām rudens lapām veidojām ziedus un devām otru “dzīvi” PET pudelēm. Mēs, nodarbību vadītāji, priecājamies, ka dalībnieki aktīvi darbojas, bet lielākais prieks, ka dalībnieki iesaka savas idejas, parāda savus darbiņus un ieinteresē uz jaunām idejām un nodarbību tēmām. Galvenais mūsu darbošanās mērķis ir parādīt, kā no ikdienišķām lietām varam veidot patīkamas, noderīgas lietas sev un dāvināt saviem mīļajiem.

Paldies, visiem, kuri piedalās nodarbībās un aicinām arī jaunus interesentus.

Novembra mēneša nodarbības:

07. novembrī: darinājām apsveikumu kartiņas
14. novembrī: izgatavojām svečturus
21. novembrī: veidosim rotājumus
28. novembrī: telpu dekori

Neskaidrību gadījumā zvanīt: 26449354 Raima, Inga

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads