Izstāde - konkurss "Dzīve kā košums"
Otrdiena, 14 novembris 2017 08:41

 Ceturto gadu pēc kārtas, Aizputes Mākslas skola un Mārtiņa Freimaņa fonds, organizē republikas profesionālās ievirzes mākslas skolu, mākslas vidusskolu audzēkņu darbu izstādi. Izstāde ir veltīta aizputniekam Mārtiņam Freimanim. Šī gada izstādē - konkursā "Dzīve kā košums" piedalās 32 mākslas skolas no

Aizputes, Ādažiem, Daugavpils, Dobeles, Ērgļiem, Garkalnes, Grobiņas ,Iecavas, Indras , Jaunpiebalgas, Jūrmalas, Slokas, Kalētu, Kuldīgas, Ķekavas, Lielvārdes, Liepājas, Pāvilostas, Priekules, Rojas, Rēzeknes, Sabiles, Salgales, Staiceles, Smiltenes, Valkas, Valmieras, Vecumniekiem, Ventspils, Vidzemes Jūrmalas, Viesītes. Šo krāsaino un dzīvespriecīgo darbu autori ir vecumā no 7.- 18.gadiem.

Katram izstādes apmeklētājam ir iespēja atrast un nobalsot par savai sirdij tuvāko audzēkņu darbu. Izstādes noslēgumā apkoposim un apbalvosim ne tikai žūrijas vērtējuma labākos darbus, bet arī skatītāju simpātiju ieguvušo darbu.

Aizputes Mākslas skolā apskatīt izstādi aicināti - aizputnieki un pilsētas viesi- darba dienās dienās 14.00 -18.00. Izstāde skatāma no 11. novembra līdz 15.decembrim

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads