Par satiksmes ierobežojumiem Aizputē

Ir uzsākti Ceriņu ielas pārbūves darbi Aizputē. Ceriņu iela satiksmei ir slēgta. Lūdzu sekot ceļa zīmēm.

Satiksmes organizācijas shēma Nr.4

Labdarības koncerts "No sirds uz sirdi" 2.decembrī
Piektdiena, 10 novembris 2017 13:40

 Jau otro reizi, biedrība „Aizputes Samarietis” atbalsta centrs „Roku Rokā” ģimenēm, kuras audzina bērnus un jauniešus ar īpašām vajadzībām, un viņu draugi rīko Labdarības koncertu ”No Sirds uz Sirdi”. Labdarības koncerts tiek rīkots ar mērķi, lai centrā tiktu izveidota Sajūtu – Relaksācijas telpa. Koncertā ar skaistām dziesmām, dejām, uzvedumu ,skatītājus priecēs bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām, „Nāc Līdzās ” laureāte Diāna Ponaskova, mūziķi no dažādām Latvijas pilsētām. Pasākumu vadīs Aizputes vidusskolas 12.klases skolniece Elīna Juska.

Atbalsta centram, „Roku Rokā” ir izveidojusies laba sadarbība ar Aizputes IDEJU MĀJA jauniešiem. Paldies Ancei Tīmanei un jauniešiem, kuri šim mērķim jau rīkoja divus Labdarības pasākumus. Par saziedotiem līdzekļiem, plānotajā Sajūtu- Relaksācijas telpā nomainīti 3 logi.

Būsiet mīļi gaidīti koncertā!

Aizputes kultūras nams ir pieejams cilvēkiem ratiņkēslā.

Ieeja – ziedojums!

 
Aizputes novada dome 2017 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads