Radošās nodarbības Daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centrā
Trešdiena, 11 oktobris 2017 08:06

 Daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centrā, Pasta ielā 2, Aizputē, nu jau mēnesi tiek organizētas, iedzīvotājiem ar īpašām vajadzībām, senjoriem un visiem citiem interesentiem radošāš nodarbības. Nodarbības notiek katru otrdienu plkst. 10.00 Septembrī dekupējām, veidojām 3D kartiņas, salvešu ziedus un aromātiskos spilventiņus.

Priecājamies par atsaucību, bet, protams, visi interesenti tiek laipni aicināti uz radošām nodarbībā arī oktobra mēnesī:

17. oktobrī veidosim papīra ziedus
24. oktobrī darināsim atslēgu piekariņus
31. oktobrī darbs ar plastmasu

Nodarbībās vēlamies parādīt kā no vienkāršām lietām varam izdaiļot vidi ap sevi, ieraudzīt izmantojamos materiālus sev apkārt, veidot izpratni, lai darbotos nav nepieciešami lieli materiālie ieguldījumi.

Ja radušies jautājumi, mob.26449354 vai klātinē Daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centrā, Pasta ielā 2 pie Raimas vai Ingas

 

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads