Aptaujas anketa par stēlu novietošanu Aizputē

Aizputes novada dome 30.05.2018 Domes sēdē ir atbalstījusi Jaunsardzes un informācijas centra nodomu uzstādīt piemiņas zīmi ar Aizputes novada teritoriju saistītajiem Lāčplēša kara ordeņa kavalieriem.

Aicinām nobalsot par vienu no divām izvēlētajām stēlu novietošanas vietām. Aptaujā Jūs varat izteikt viedokli arī par citu piemērotāko vietu stēlu novietošanai.

Anketu var aizpildīt tiešsaistē (aptauja atrodama šeit: aptaujas anketa vai klātienē SIA “Aizputes nami” (pie kases) Atmodas ielā 31.

Lasīt tālāk ...
Izmaiņas autobusu satiksmē saistībā ar Eiropas rallija čempionāta autorallijā “Rally Liepāja” norisi
Piektdiena, 29 septembris 2017 11:41

Ņemot vērā Eiropas rallija čempionāta autorallijā “Rally Liepāja” norisi:

Š.g.7.oktobrī – maršruta Nr.6813 Liepāja – Cildi reiss 07 plkst.11.55 no Liepājas (Kuršu ielas) tiks izpildīts līdz pieturvietai “Kazdanga (netiks apkalpotas pieturvietas “Vētras”, “Sauleskalni”, “Cildi”). Savukārt reiss 04  tiks izpildīts no pieturvietas “Kazdanga” plkst.14.19 (netiks apkalpotas pieturvietas “Cildi”, “Sauleskalni” un “Vētras”);

Š.g.8.oktobrī – maršruta Nr.6905 Liepāja – Kalēti – Priekule reiss 11 plkst.12.00 no Liepājas (Kuršu ielas) tiks izpildīts līdz pieturvietai “Kalēti (netiks apkalpotas pieturvietas “Priednieki”, “Salmiņi”, “Purmsāti”, “Jūrnieki” un “Priekule”. Savukārt reiss 12 tiks izpildīts no pieturvietas “Kalēti” plkst.14.18. Netiks apkalpotas pieturvietas “Priekule”, “Jūrnieki”, “Purmsāti”, “Salmiņi” un ”Priednieki”).

Pielikumā: maršrutu (reisu) autobusu kustības saraksti ar shēmām.

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads