Aptaujas anketa par stēlu novietošanu Aizputē

Aizputes novada dome 30.05.2018 Domes sēdē ir atbalstījusi Jaunsardzes un informācijas centra nodomu uzstādīt piemiņas zīmi ar Aizputes novada teritoriju saistītajiem Lāčplēša kara ordeņa kavalieriem.

Aicinām nobalsot par vienu no divām izvēlētajām stēlu novietošanas vietām. Aptaujā Jūs varat izteikt viedokli arī par citu piemērotāko vietu stēlu novietošanai.

Anketu var aizpildīt tiešsaistē (aptauja atrodama šeit: aptaujas anketa vai klātienē SIA “Aizputes nami” (pie kases) Atmodas ielā 31.

Lasīt tālāk ...
ĀBOĻOŠANA MĀKSLAS UN AMATNIECĪBAS GADATIRGUS
Pirmdiena, 25 septembris 2017 16:14

 Pateicamies visiem dalībniekiem, kas šogad 9. septembrī pulcējās SERDES pagalmā, Atmodas ielā 9, Aizputē un ar savām amatu prasmēm un ražojumiem!

ĀBOĻOŠANA ir SERDES mākslinieku rezidenču centra ikgadējs sezonas noslēguma pasākums, kurā vienkopus tiek pulcēti gan rezidenču centrā dzīvojošie mākslinieki, gan dažādu amatu meistari. Šogad pasākumā piedalījās mākslinieki - Bartaku, Anna Rubio, Joanes Simon Perret, Ieva Bertasiute – Grosbaha, Marta Ģibiete, pūtēju orķestris “Kazdanga”, Rokaižu pansionāta delegācija ar tradicionālo virtuvi, Liepājas ielas izbraukuma sulu cehs, kā arī dažādi mājražotāji u.c.

Tiekamies nākamgad!

Pasākumu organizēja Starpnozaru mākslas grupa SERDE
Atbalstīja - Valsts Kultūrkapitāla fonds, ES Kultūra, Aizputes novada dome

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads