ĀBOĻOŠANA MĀKSLAS UN AMATNIECĪBAS GADATIRGUS
Pirmdiena, 25 septembris 2017 16:14

 Pateicamies visiem dalībniekiem, kas šogad 9. septembrī pulcējās SERDES pagalmā, Atmodas ielā 9, Aizputē un ar savām amatu prasmēm un ražojumiem!

ĀBOĻOŠANA ir SERDES mākslinieku rezidenču centra ikgadējs sezonas noslēguma pasākums, kurā vienkopus tiek pulcēti gan rezidenču centrā dzīvojošie mākslinieki, gan dažādu amatu meistari. Šogad pasākumā piedalījās mākslinieki - Bartaku, Anna Rubio, Joanes Simon Perret, Ieva Bertasiute – Grosbaha, Marta Ģibiete, pūtēju orķestris “Kazdanga”, Rokaižu pansionāta delegācija ar tradicionālo virtuvi, Liepājas ielas izbraukuma sulu cehs, kā arī dažādi mājražotāji u.c.

Tiekamies nākamgad!

Pasākumu organizēja Starpnozaru mākslas grupa SERDE
Atbalstīja - Valsts Kultūrkapitāla fonds, ES Kultūra, Aizputes novada dome

 
Aizputes novada dome 2018 . Visas tiesības aizsargātas.
Telefons: 63448188, fakss: 63459148
Aizputes Novads