Aptaujas anketa par stēlu novietošanu Aizputē

Aizputes novada dome 30.05.2018 Domes sēdē ir atbalstījusi Jaunsardzes un informācijas centra nodomu uzstādīt piemiņas zīmi ar Aizputes novada teritoriju saistītajiem Lāčplēša kara ordeņa kavalieriem.

Aicinām nobalsot par vienu no divām izvēlētajām stēlu novietošanas vietām. Aptaujā Jūs varat izteikt viedokli arī par citu piemērotāko vietu stēlu novietošanai.

Anketu var aizpildīt tiešsaistē (aptauja atrodama šeit: aptaujas anketa vai klātienē SIA “Aizputes nami” (pie kases) Atmodas ielā 31.

Lasīt tālāk ...
Aicinām iesniegt pretendentus Aizputes novada domes apbalvojumiem
Ceturtdiena, 05 oktobris 2017 00:00

18.novembrī – Valsts svētku svinīgā pasākumā tiks pasniegti Aizputes novada domes apbalvojumi. Dome ir iedibinājusi šādus apbalvojumus (nolikums pieejams mājas lapā, sadaļā saistošie noteikumi, vai Aizputes novada domes kancelejas nodaļā):

„Aizputes novada domes Atzinības raksts”, lai izteiktu novada pašvaldības atzinību fiziskām un juridiskām personām par aktīvu, radošu un nesavtīgu darbu Aizputes novada labā.

„Aizputes novada domes Goda raksts”, lai izteiktu pašvaldības pateicību par sasniegumiem dažādās nozarēs un par nozīmīgu ieguldījumu Aizputes novada attīstībā, veicinot Aizputes novada pozitīva tēla veidošanu Latvijas Republikā, Baltijā, Eiropā, pasaulē.

„Aizputes novada Goda novadnieks” ir augstākais Domes apbalvojums, kas tiek dibināts, lai iemūžinātu fiziskas personas vārdu Aizputes novada vēsturē.

Šos apbalvojumus piešķir, pamatojoties uz motivētu iesniegumu, kurā par pretendentu jāsniedz šādas ziņas:

1. Fiziskai personai:

1.1 Personas vārds, uzvārds, dzimšanas dati, dzīvesvietas adrese, amats vai nodarbošanās;
1. 2. Nozīmīgāko darbu vai nopelnu apraksts, par kuriem ierosina piešķirt apbalvojumu.

2. Juridiskai personai:

2.1. Pilns juridiskās personas nosaukums, juridiskā vai pastāvīgās darbības vietas adrese;
2.2. Darbības virziens un nopelnu apraksts, par kuriem ierosina piešķirt apbalvojumu.

Iesniegumus līdz 2017.gada 13.oktobrim plkst.16.00 var iesniegt gan Aizputes novada domē, 9.kabinetā, gan iemest ierosinājumu kastītē (1.stāvā), gan pagastu pārvaldēs.

Mūsu novadā ir daudz aktīvu, darbīgu cilvēku, kuri pelnījuši pateicību, tāpēc nepaliksim malā, pasīvi vērojot, bet būsim atsaucīgi un ieteiksim pretendentus!