kulturaspasakumi

ideju maja

Aizputes TV

Latvijas Vēstnesis

Sadarbībā ar "Latvijas Vēstnesis", piedāvājam Jums dažu noderīgu publikāciju izlasi.

Rakstus skatīt šeit

Par satiksmes ierobežojumiem Aizputē

Ir uzsākti Ceriņu ielas pārbūves darbi Aizputē. Ceriņu iela satiksmei ir slēgta. Lūdzu sekot ceļa zīmēm.

Satiksmes organizācijas shēma Nr.4

Alumniportal Deutschland starptautiskais foto konkurss
Ceturtdiena, 14 septembris 2017 00:03

Latvijas iedzīvotājus aicina piedalīties Alumniportal Deutschland organizētā starptautiskā foto konkursā

Alumniportal Deutschland pārstāvniecība Latvijā aicina Latvijas iedzīvotājus piedalīties starptautiskā foto konkursā "AGENDA2030: vēro un iesaisties".

Nereti dažādu koncepciju un ilgtermiņa mērķu realizēšanā lielākais „klupšanas akmens” ir saiknes pazaudēšana ar realitāti, jeb "tas, ko es nezinu, tas man nesāp". Mēs cenšamies izvairīties no nepatīkamām lietām un izvēlamies palikt neziņā, daudz par tām neinteresējoties, vienlaikus mums visiem ir skaidrs – jo lielāka visu iesaistīto pušu iesaiste, jo ilgtermiņa mērķu sasniegšanas process ir efektīvāks.

Foto konkursa "AGENDA2030: vēro un iesaisties" mērķis ir pievērst uzmanību nozīmīgākajām apkārtējās vides un sociālajām problēmām tieši iedzīvotāju skatījumā konkrētā valstī, konkrētā pilsētā, konkrētā vietā, vienlaikus veicinot ANO 2030. gada ilgtspējīgas attīstības mērķu sasniegšanu globālā mērogā.

Piedalīties foto konkursā var ikviens. Lai to izdarītu, nepieciešāms uzņemt fotogrāfiju, kas parāda vislielāko izaicinājumu Latvijā kopumā vai kādā no pilsētām. Fotogrāfijai jāatspoguļo ideja, kur pēc tās iesniedzēja domām nepieciešams rīkoties vissteidzamāk: vai tas ir gaisa piesārņojums, haotiska satiksme vai atšķirība starp bagātajiem un nabadzīgajiem? Vai tie ir draudi veselībai, minoritāšu apspiešana vai pārtikas atkritumi? Vai tā ir nepietiekama izglītības sistēma vai darbavietu trūkums ar pienācīgu atalgojumu?

Žūrija atlasīs visizteiksmīgākās fotogrāfijas no visiem iesniegtajiem materiāliem. Šīs fotogrāfijas tiks prezentētas dažādās vietās kā daļa no izstādes ar nosaukumu "AGENDA2030: vēro un iesaisties". Tie fotogrāfi, kuru attēli tiks izraudzīti izstādei, piedalīsies izlozē par iespēju 2018. gadā apmeklēt Pasaules ilgtspējīgas attīstības ideju festivālu Vācijā (Bonnā).

Fotogrāfijas var iesniegt līdz šī gada 30. septembrim. Sīkāka informācija par foto konkursa tehniskajiem parametriem angļu valodā pieejama šeit: https://www.alumniportal-deutschland.org/en/news/announcements/photo-competition-2030-agenda-attention-involvement/. Sīkāka informācija par foto konkursa tehniskajiem parametriem vācu valodā pieejama šeit: https://www.alumniportal-deutschland.org/aktuelles/ankuendigungen/fotowettbewerb-agenda-2030-hinsehen-mitmachen/

ALUMNIPORTAL DEUTSCHLAND
Alumniportal Deutschland ir Vācijas valdības finansēts sociālais tīkls, kas paredzēts kontaktu veidošanai un informācijas apmaiņai starp Vācijas absolventiem, uzņēmumiem, universitātēm un organizācijām. Alumniportal Deutschland piedāvā saviem lietotājiem iespēju sazināties ar Vācijas absolventiem no visas pasaules, kā arī uzņēmumus, lai pārrunātu speciālistu jautājumus, attīstītu viņu prasmes un mācītos cits no cita.

Informāciju sagatavoja: Maija Kāle, Alumniportal Deutschland pārstāve Latvijā, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , 26114496

ALUMNIPORTAL DEUTSCHLAND

Aizputes novada dome 2017 . Visas tiesības aizsargātas.